O nas

„Silmaris” jest czasopismem internetowym poświęconym fantastyce w najszerszym tego słowa znaczeniu. W magazynie znajdziesz opowiadania, komiksy, wywiady oraz recenzje książek, filmów i seriali.

 

Redakcja Magazynu „Silmaris”

 

Redaktor naczelny:


adam wołodźkoAdam Wołodźko (AdamKB)

Poligraf, ale na szczęście nie informatyk, a miary wspomnianego szczęścia dopełnia zainteresowanie kolejami jedynie słusznej epoki pary. Jednakże to fantastyka, zwłaszcza klasyczna, dominuje.
Marsowa mina, garnitur i krawat wprowadzają w błąd — jest, a przynajmniej stara się być, niespotykanie spokojnym człowiekiem. Dopóki to możliwe.

 

 

 

 

(dalej  w porządku alfabetycznym, bo na żaden inny nie mogliśmy się zgodzić)

 

 


sylwia finklinskaSylwia Finklińska (Finkla) 

Mózg, odkąd posiadł trudną sztukę czytania, hodowany na rozmaitych lekturach oprócz tych wskazanych zawodowo. Podobno analityczny, chociaż lepiej poinformowani nazywają tę cechę czepialstwem lub złośliwością. Co odważniejsi w opiniach znajomi twierdzą, że inteligentny.
W „Silmarisie” czepia się wszystkiego, czyli robi korekty. Bardzo się wkurza, kiedy w połowie pracy Autor przysyła plik z własnymi poprawkami, które później trzeba scalać.

 

 

 

Justyna Lech

Justyna Lech (Mirabell)

Wrocławianka z urodzenia i z wyboru. Koneserka przegadanych, przestylizowanych i pseudofilozoficznych powieści. Trochę pisze, trochę redaguje, zdarza jej się rysować, a przede wszystkim dużo marudzi.

W “Silmarisie” wspiera dział prozy polskiej.

 

 

 

 

anna szumacherAnna Szumacher (Cet)

Recenzentka w magazynie Arigato oraz Szortalu. Wiecznie zirytowany copywriter.
Ożywia się na słowa: “kawa”, “koncert” oraz “wyprawa”. Czyta wszystko, pisze głównie fantastykę.
W “Silmarisie” szefuje publicystyce, co oznacza przede wszystkim błąkanie się po redakcji i wycie: “gdzie są nowe teksty?” oraz profesjonalny stalking pisarzy.

 

 

 

marianna szygonMarianna Szygoń (Salamandra)

Uwielbia czytać, ale jeszcze bardziej ubóstwia pisać, najlepiej przy dźwiękach  raczej niepopularnych odmian rocka. Gustuje w klasycznym science fiction, horrorach i kryminałach, a także nieprzesłodzonych obyczajówkach.

W “Silmarisie” szefowa działu prozy polskiej, wspiera również dział korekty. 

 

 


michal wolodzkoMichał Wołodźko (Willikins)

Z wykształcenia drukarz i informatyk, z zawodu marketingowiec, człowiek wielu talentów, które uparcie odmawiają ujawnienia się. Wielbiciel ciężkiej muzyki i lekkiego kina fantastycznego klasy E, oraz wszelkiej twórczości, w którą ktoś włożył serce (własne).
W “Silmarisie” stara się odciążać wszystkich od niechcianych zajęć jak technikalia i biurokracja, aby mogli się skupić na tworzeniu świetnego czasopisma.

Views All Time
Views All Time
3909
Views Today
Views Today
1