Silmaris 2/2017


nr_5_okladka_214x300Tak, tutaj, właśnie tu możesz pobrać najświeższe wydanie „Silmarisa” –  Pobierz plik PDF – i mamy nadzieję, że nam wybaczysz.

Najserdeczniej przepraszamy za nasz harmonogram wydawniczy – zaprawdę nie mieliśmy pojęcia, że przyroda dostosuje się do naszego numeru wiosennego. Gdybyśmy wiedzieli, że ocieplenie nadejdzie nazajutrz po zamknięciu prac redakcyjnych do numeru, to staralibyśmy się to zrobić w kwietniu… 

Skoro mamy taki wpływ na pogodę to możemy już podać prognozę na najbliższy rok. Lipiec będzie słaby, dopiero sierpień – wraz z nadejściem letniego wydania „Silmarisa” – obiecuje słońce i upały. Załamanie pogody nastąpi dopiero w listopadzie (wydanie jesienne), a pierwszy śnieg w lutym, wraz z zimowym „Silmarisem”.

Skoro wiosna już nadeszła, to zapraszamy do przeczytania prac zwycięzców naszego konkursu „Wydarzyło się nocą…” oraz pozostałych, w sumie solidna dawka ośmiu tekstów! Polecamy wywiad z Magdaleną Pioruńską – jeśli ktoś pisze, lub zamierza, ewentualnie nie wie jeszcze, że zamierza pisać – będzie mógł poznać kulisy powstawania i wydania debiutu.

Większa niż dotychczas porcja recenzji włącznie z najnowszym zjawiskiem – „Fantomem” – oglądanym z każdej strony przez dwoje recenzentów, oraz jak zwykle niezwykle ciekawa publicystyka pozwolą odetchnąć pomiędzy Hard SF a Fantasy.

Zapraszamy do pobierania i czytania!


Wszystkim wędrowcom, podróżnikom, łazikom i spacerowiczom dedykujemy wersje mobilne. Niezależnie czy peregrynujesz do pracy, czy do świątyń Hermesa, czy też prozaicznie chcesz się skupić w odosobnieniu – nie musisz już cierpieć na syndrom odstawienia – zabierz Silmarisa ze sobą!

Oprócz PDF (powyżej) możesz pobrać jeszcze EPUB i/lub MOBI klikając na okładki poniżej:

nr5_okladka_epub_155x217 nr5_okladka_mobi_155x217
Views All Time
Views All Time
2334
Views Today
Views Today
3